DvhN

Inloggen bij Coach van het Jaar

Wedstrijdprogramma en uitslagen

Uitslagen 18 okt - ronde 9
Willem II    1 - 4    Vitesse
PSV    3 - 0    AZ
Feyenoord    2 - 1    Heracles Almelo
Programma 24 okt - ronde 10
ADO Den Haag - FC Dordrecht
Vitesse - NAC Breda
Heracles Almelo - Willem II

Countdown

De volgende ronde (ronde 10) start op 24 oktober 19:30.

Je hebt nog 3 dagen 13:47 uur

om te transferen en / of te wisselen

Topspelers

Deze ronde
Adam Maher
(13)
Overall
Mattias Johansson
(29)
Albert Rusnák
(48)
Memphis Depay
(29)

Topwedstrijden

AJA 4 - 1 VIT
(2)
AZ 1 - 3 AJA
(1)
CAM 3 - 0 GRO
(1)
FEY 1 - 1 HEE
(1)
FEY 1 - 2 WIL
(1)

Top 5 coaches - periode 2

1   SibrenM Leeuwarden 420  
2   HILTJO Scheemda 409  
3   john oldenburger hoogkerk 409  
4   Roelof Sikken Gees 406  
5   Thomas Neef Emmenn 404  

Klassement

Rondeklassement RSS Toevoegen aan Google Toevoegen aan webpagina
Positie Coachnaam Team Woonplaats Punten Totaal  
1 Rudy S SC Rustejael HOOGEZAND 67   312 
2 Meint De Allergoeiste Scheemda 67   281 
3 marciano hauber kom er aan Deurze 66   371 
4 Sir Alex De Geusies Den Haag 66   360 
5 R.de Wit Loos Alarm Ospel 64   381 
6 Ronald_VD KozziesFC Winsum 64   254 
7 Ronald Renkema Twins United leek 61   285 
8 Hut Hut groningen 61   322 
9 Mark Balkema FC Mark Balkema... Hoogezand 60   307 
10 J.H. Zonderland SC Sunderland Groningen 60   356 
11 Hoeksie IBDB EDRKEGKV Assen 60   274 
12 Johan C. hopdaargaatie Boskoop 60   342 
13 Wim Reckers Eintracht Toekie Hollandscheveld 59   313 
14 Bertie van den ... FC Hruk Winterswijk 59   357 
15 Patrick FC Sport-Billy Delfzijl 59   349 
16 sietse postma de hillebillies grootegast 58   220 
17 Douwe Vos The Neutral Zone Hoogezand 58   291 
18 Corrie Corsten Az Girl Boskoop 58   339 
19 Ronaldo Het fok elftal ... Paterswolde 58   275 
20 Harm Middelburg KWW OLDENZAAL 58   309 
21 Mark Bruinenberg FC Balopdelat Nieuweroord 58   270 
22 grieta gam emmen 57   288 
23 Amelie Sijtsema Amelie Wilco Maya Praha 57   327 
24 Wim van Es SC ELLEBOOG Hoogeveen 57   349 
25 Melle Iedemania Haren 57   340 
26 Youri Toppertjes Appingedam 57   354 
27 Coby W okidoki leek 56   297 
28 Andre Bolhuis Mr. Babylon Groningen 56   344 
29 Chris Timmer Grijze Wolf Garrelsweer 56   331 
30 Rolf FC Boterham Veendam 56   335 
31 Rene Trechsel FC Treciello Ter Apel 56   305 
32 M.L. Stok-Boerema Topteam Leek 55   277 
33 Blauw FC Zwollywood Zwolle 55   272 
34 Anneke Jager De Smurfinnen Groningen 55   280 
35 T.J.KAAP De TOPPERTJES Uithuizen 55   314 
36 Haradonna Forza Haraldonna!! Tolbert 55   349 
37 Eric van Engelen Team van Engelen Wierden 55   316 
38 Peter van Oenen BVO PVO Klazienaveen 55   317 
39 Johan Kuperus FC DOS Blijham 55   280 
40 S.T. Eekpenning FC Matchfixing Hellevoetsluis 55   277 
41 Simon Noorda Simon Noorda Ulrum 55   266 
42 Gerda Mulder erica ll Oostwold 54   289 
43 DuoMenotti De Reetkevers Emmen 54   318 
44 Mr Schop Fc De gele kaart Westerhaarvriez... 54   255 
45 Fred Bosman Fc Tukker Hengelo 54   236 
46 AP AFC Tête de la ... Groningen 54   344 
47 Sjoerdinho Bliksems! Bolsward 54   359 
48 Rutger Mulder Weet je waar nr... Westerbork 54   276 
49 Yde Bouma SC Heeren van PSV Groningen 53   373 
50 Mike De Geldrop Boys Geldrop 53   231 


coach zoeken
Coach- of teamnaam Woonplaats