DvhN

Inloggen bij Coach van het Jaar

Wedstrijdprogramma en uitslagen

Uitslagen 18 okt - ronde 9
Willem II    1 - 4    Vitesse
PSV    3 - 0    AZ
Feyenoord    2 - 1    Heracles Almelo
Programma 24 okt - ronde 10
ADO Den Haag - FC Dordrecht
Vitesse - NAC Breda
Heracles Almelo - Willem II

Countdown

De volgende ronde (ronde 10) start op 24 oktober 19:30.

Je hebt nog 1 dagen 16:56 uur

om te transferen en / of te wisselen

Topspelers

Topwedstrijden

AJA 4 - 1 VIT
(2)
AZ 1 - 3 AJA
(1)
CAM 3 - 0 GRO
(1)
FEY 1 - 1 HEE
(1)
FEY 1 - 2 WIL
(1)

Top 5 coaches - periode 2

1   SibrenM Leeuwarden 420  
2   HILTJO Scheemda 409  
3   john oldenburger hoogkerk 409  
4   Roelof Sikken Gees 406  
5   Thomas Neef Emmenn 404  
Subleague: Middelstum
Middelstum
Type: Tweenul Clubcompetitie Middelstum
Aantal leden: 25
subleagueklassement RSS Toevoegen aan Google Toevoegen aan webpagina
 Positie   Coachnaam Team Woonplaats Totaal   
1 +4 bonskootsj fc Dotjes warffum 345
2 - Bart Roijakkers Boca Loca Eindhoven 343
3 -2 Jedame Salmon United Huizinge 335
4 -1 M. Poort Puertotouille Middelstum 334
5 -1 Wessel Steendam bixies Groningen 319
6 +2 KL FC Belgica Brussel 314
7 - Bokko FC BOKKO Middelstum 309
8 -2 jan mus wadje usquert 300
9 - Ronnie mittos middelstum 282
10 - Sieme Gerrijts Sieme.nl Middelstum 272
11 +2 Ina Laning FC Martinistad Groningen 268
12 +3 Thijs Boskamp Topper Thijs Loppersum 265
13 -2 johan de hek vlekkies middelstum 264
14 - Floris Poort FC Puerto Middelstum 261
15 -3 Eling Zuidhof E-ventual Hero's Middelstum 260
16 - KenB Koster Koster United Toornwerd 259
17 - Lars Bouma F.C. Toppers Bedum 254
18 +4 Eric Boskamp Loppersum Vooruit Loppersum 249
19 +2 Corrie Dwersklippels Nuenen 241
20 -2 Marten Hovenga De Smurfen Middelstum 235
21 -2 Wiebe Faber Faber United Almere 235
22 -2 Guus Mulder Abdelkader Zaaf Middelstum 232
23 +1 Julian Mulder Messi Middelstum 223
24 -1 devanb devanb middelstum 221
25 - Henk Laning FC Beijum Groningen 148

Terug naar het subleagueoverzicht