De eregalerij

Coach van het Jaar wordt al jaren gespeeld en ieder seizoen kent uiteraard verschillende winnaars en topcoaches. Op deze pagina vind je een overzicht van de winnaars van toen.

Seizoen 2017-2018

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Vasco Donker

    Plaats Team Score
    Breugel De Kapitein 1415
  • 2

    Mike van de Water

    Plaats Team Score
    Zuidwolde PECMike038 1380
  • 3

    Bert Wieringa

    Plaats Team Score
    Drachten FC Bert Wieringa 1362
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    FC Zuidlaren

    Plaats Score
    Zuidlaren 12160
  • 2

    VEV '67

    Plaats Score
    Leek 12118
  • 3

    Be Quick 1887

    Plaats Score
    Groningen 12117

Seizoen 2016-2017

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Chris Leferink

    Plaats Team Score
    Abcoude Kees' choice 1386
  • 2

    Laurens Mijnen

    Plaats Team Score
    Doetinchem Degradatiekandidaat nr. 1 1375
  • 3

    Jantje Gaasbeek

    Plaats Team Score
    Amsterdam Pissies Parels 1368
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    VV Makkum

    Plaats Score
    Makkum 12311
  • 2

    VV VKW

    Plaats Score
    Westerbork 12244
  • 3

    WVV 1896

    Plaats Score
    Winschoten 12215

Seizoen 2015-2016

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Robbert Sprenkeling

    Plaats Team Score
    Zuidwolde GN FC Robbery 1516
  • 2

    John Heijboer

    Plaats Team Score
    's-Gravenzande Obiku's Bastards 1513
  • 3

    Bas van Hoorn

    Plaats Team Score
    Hoofddorp Skills United 1512
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    ZFC Zuidlaren

    Plaats Score
    Zuidlaren 13965
  • 2

    VV Helpman

    Plaats Score
    Groningen 13889
  • 3

    VV VAKO

    Plaats Score
    Vries 13763

Seizoen 2014-2015

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Romy Stanneveld

    Plaats Team Score
    Emmer-Compascuum Winnaar seizoen 2014-2015 1480
  • 2

    Jan Oldenburger

    Plaats Team Score
    Oude Pekela Strijder der titanen 1467
  • 3

    Ad Potters

    Plaats Team Score
    Roosendaal Luc Nilis United 1465
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Wildervank

    Plaats Score
    Veendam 13713
  • 2

    Hoogezand

    Plaats Score
    Sappemeer 13682
  • 3

    ZFC Zuidlaren

    Plaats Score
    Zuidlaren 13601

Seizoen 2013-2014

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Corne van Dorst

    Plaats Team Score
    Noordhoek Fc.DOC 1471
  • 2

    Harm Kwint

    Plaats Team Score
    Odoorn kwinto.s 1449
  • 3

    J. Neef uit Marum

    Plaats Team Score
    Marum Hees 1447
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Lycurgus

    Plaats Score
    Groningen 13291
  • 2

    Actief

    Plaats Score
    Paterswolde 13221
  • 3

    ZFC Zuidlaren

    Plaats Score
    Zuidlaren 13102

Seizoen 2012-2013

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Martijn Raats

    Plaats Team Score
    Eindhoven FC Tik um aan 1464
  • 2

    Erwin van der Veen

    Plaats Team Score
    Scheemda Veeni Vidi Vici 1449
  • 3

    Rick Herrmann

    Plaats Team Score
    Assen FCBURGUNDY 1446
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Fit Boys

    Plaats Score
    Beilen 13230
  • 2

    ZFC Zuidlaren

    Plaats Score
    Zuidlaren 13226
  • 3

    HSC

    Plaats Score
    Hoogezand 13060

Seizoen 2011-2012

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Rob Meijboom

    Plaats Team Score
    Groningen de Sjakie's 1699
  • 2

    Antonio de Bogarde

    Plaats Team Score
    Den Bosch CdF Malecon 1601
  • 3

    Martijn Poort

    Plaats Team Score
    Middelstum Puertotouille 1599
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Oranje Nassau

    Plaats Score
    Groningen 14608
  • 2

    ACV

    Plaats Score
    Assen 14539
  • 3

    Haren

    Plaats Score
    Haren 14538

Seizoen 2010-2011

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Niels Sonnenschein

    Plaats Team Score
    Amsterdam Vastgoed 1495
  • 2

    Harold Achterberg

    Plaats Team Score
    De Meern 'N Aordig Meukie 1491
  • 3

    Armando Nagtzaam

    Plaats Team Score
    Roosendaal FC Amie 1465
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Oranje Nassau

    Plaats
    Groningen
  • 2

    ACV

    Plaats
    Assen
  • 3

    Fit Boys

    Plaats
    Beilen

Seizoen 2009-2010

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Klaas Klein

    Plaats Team
    Zwolle FC Klaas Derijck Antispanjool
  • 2

    Mark van der Werff

    Plaats Team
    Sappemeer FC Markovic
  • 3

    Harold Kroeze

    Plaats Team
    Eelderwolde Roca United
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    ACV

    Plaats
    Assen
  • 2

    ZFC Zuidlaren

    Plaats
    Zuidlaren
  • 3

    Roden

    Plaats
    Roden

Seizoen 2008-2009

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Bert Plat

    Plaats Team
    Groningen Balgeil
  • 2

    Jasper de Vries

    Plaats Team
    Groningen Yappie's Yapo's
  • 3

    Black

    Plaats Team
    Emmen Pascal Zwart en Co
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Actief

    Plaats
    Paterswolde
  • 2

    ZFC Zuidlaren

    Plaats
    Zuidlaren
  • 3

    Amicitia VMC

    Plaats
    Groningen

Seizoen 2007-2008

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Niels van Dalen

    Plaats Team
    Winsum Swaffies
  • 2

    Roelof Bathoorn

    Plaats Team
    Lieveren Lieveren United
  • 3

    Gertjan Lania

    Plaats Team
    Pieterzijl Lanies elftal
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    ACV

    Plaats
    Assen
  • 2

    ZFC Zuidlaren

    Plaats
    Zuidlaren
  • 3

    Oranje Nassau

    Plaats
    Groningen

Seizoen 2006-2007

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Leon Brandsma

    Plaats Team
    Tolbert Ben K Footbal
  • 2

    Corry M Kanning

    Plaats Team
    Groningen Ma baker
  • 3

    Arjan Nagtegaal

    Plaats Team
    Harderwijk AjaxWeerKampioen
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Oranje Nassau

    Plaats
    Groningen
  • 2

    VV Leek Rodenburg

    Plaats
    Leek
  • 3

    ZNC

    Plaats
    Zuidbroek

Seizoen 2005-2006

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Jeroen Smit

    Plaats Team
    Roden Mastersmit
  • 2

    Robert Kinds

    Plaats Team
    Gieten K Elf
  • 3

    Dhr. Wolbrinks

    Plaats Team
    Marum Marumcity 4
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    ZFC Zuidlaren

    Plaats
    Zuidlaren
  • 2

    GSVV The Knickerbockers

    Plaats
    Groningen
  • 3

    VV Leek Rodenburg

    Plaats
    Leek

Seizoen 2004-2005

Top 3 Eindklassement
  • 1

    H. Zijlstra

    Plaats
    Stadskanaal
  • 2

    mevr. A. Tuitman

    Plaats
    Middelstum
  • 3

    Mellissa Douma

    Plaats
    Frieschepalen
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    CVV Oranje Nassau

    Plaats
    Groningen
  • 2

    CVV Fitboys /h4>
    Plaats
    Beilen

  • 3

    VV Helpman

    Plaats
    Haren (Gn.)

Seizoen 2003-2004

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Renate Poelman

    Plaats
    Musselkanaal
  • 2

    Cees Rademaker

    Plaats
    Groningen
  • 3

    Aline Westerhof

    Plaats
    Yde

Seizoen 2014-2015

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Pieter de Boer

    Plaats Team Score
    Groningen Tsjilp 1495
  • 2

    Arnold Leistra

    Plaats Team Score
    Zwaagwesteinde Sc Messepyk 1484
  • 3

    Hein Waterlander

    Plaats Team Score
    Itens FC Underoan 7 1469
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Zeerobben

    Plaats Score
    Harlingen 13202
  • 2

    Balk

    Plaats Score
    Balk 13117
  • 3

    Veenwouden

    Plaats Score
    Veenwouden 13110

Seizoen 2013-2014

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Gerard Cats

    Plaats Team Score
    Menaldum FC Catsibatsi 1493
  • 2

    Pieter de Boer

    Plaats Team Score
    Haskerhorne Tsjilp 1431
  • 3

    Erik Heeringa

    Plaats Team Score
    Sneek VVGZ Sneek 1418
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Lac Frisia

    Plaats Score
    Leeuwarden 12806
  • 2

    Blauw Wit’34

    Plaats Score
    Leeuwarden 12508
  • 3

    ’t Fean ’58

    Plaats Score
    Surhuisterveen 12485

Seizoen 2012-2013

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Pieter de Boer

    Plaats Team Score
    Haskerhorne Tsjilp 1451
  • 2

    Martin de Jong

    Plaats Team Score
    Sneek Snakes 1440
  • 3

    Tjeerd van der Kooi

    Plaats Team Score
    - Kooi 1412
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Lac Frisia

    Plaats Score
    Leeuwarden 13098
  • 2

    Blauw Wit’34

    Plaats Score
    Leeuwarden 13033
  • 3

    Franeker

    Plaats Score
    Franeker 12793

Seizoen 2011-2012

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Nico Jongsma

    Plaats Team Score
    Drachten Geen Panico 1629
  • 2

    Hans van der Kooi

    Plaats Team Score
    Leeuwarden Bierzupers 1616
  • 3

    Krekel

    Plaats Team Score
    Amsterdam FC Sloten 1593
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Blauw Wit '34

    Plaats Score
    Leeuwarden 14479
  • 2

    Lac Frisia

    Plaats Score
    Leeuwarden 14307
  • 3

    ONT

    Plaats Score
    Drachten 14004

Seizoen 2010-2011

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Jaap Wolters

    Plaats Team Score
    Burgum De Snoeiers 1490
  • 2

    Jan Luinstra

    Plaats Team Score
    Burgum Be2ter 1453
  • 3

    Gerrit-Jan Muizelaar

    Plaats Team Score
    IJlst FC De Muis 1451
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Blauw Wit '34

    Plaats Score
    Leeuwarden 13179
  • 2

    Lac Frisia

    Plaats Score
    Leeuwarden 13038
  • 3

    Gorredijk

    Plaats Score
    Gorredyk 13033

Seizoen 2009-2010

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Marco Hiemstra

    Plaats Team
    Warten FC op de stropdas
  • 2

    Hylke van der Schaaf

    Plaats Team
    Sneek HSV Sneek
  • 3

    Lejon Sikkes

    Plaats Team
    Emmercompascuum Cec
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Franeker

    Plaats
    Franeker
  • 2

    Lac Frisia

    Plaats
    Leeuwarden
  • 3

    Harkemase Boys

    Plaats
    Harkema

Seizoen 2008-2009

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Wim Vlagsma

    Plaats Team
    Bolsward Flag United
  • 2

    Harko

    Plaats Team
    Spannum Epo'o
  • 3

    M. de Boer

    Plaats Team
    Kimswerd KimswerdUnited
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    sv RWF

    Plaats
    Frieschepalen
  • 2

    Lac Frisia

    Plaats
    Leeuwarden
  • 3

    vv VIOD

    Plaats
    Driesum

Seizoen 2007-2008

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Marcel Lauwigi

    Plaats Team
    Drachten DE 2e H11T
  • 2

    Peter Postma

    Plaats Team
    Gorredijk Koos Formsma
  • 3

    Wietse van der Zee

    Plaats Team
    Oudeschoot Veni Vedi Vici
Top 3 Clubcompetitie
  • 1

    Blauw Wit '34

    Plaats
    Leeuwarden
  • 2

    Lac Frisia

    Plaats
    Leeuwarden
  • 3

    Heerenveense Boys

    Plaats
    Heerenveen

Seizoen 2006-2007

Top 3 Eindklassement
  • 1

    Johan Postma

    Plaats Team
    Damwoude FC Damwouder
  • 2

    Peter Postma

    Plaats Team
    Minnertsga Mannen van de meer
  • 3

    Erik Grooters

    Plaats Team
    Steenwijk S.A.S.